Samen gaan we voor 100% veiligheid

Veiligheid staat centraal in onze bedrijfscultuur. We leveren niet alleen brandveilige oplossingen aan onze klanten, zelf werken we ook zo veilig mogelijk. KBS Systems telt in totaal een vijftigtal gemotiveerde medewerkers. Naast onze projectleiders en brandbeveiligingsspecialisten beschikken we nog over een veertigtal eigen plaatsers, monteurs, schrijnwerkers en schilders. Samen streven we er als team voor om elk project succes- en kwaliteitsvol over te dragen naar onze eindklant.

Management / Direction

Luc Dockx

CEO

 

+32 475 74 93 31 
l.dockx@kbs-systems.be 

Mathy Slegers

Managing Director

 

+32 3 820 60 44 
mathy.slegers@kbs-systems.be

Quality and Safety

Eddy Belis

Quality Control &

Safety Engineer

 

+32 478 88 37 56 
eddy.belis@kbs-systems.be

Project Management - Engineers

Bart Remen

Project Manager

 

+32 498 62 76 63 
bart.remen@kbs-systems.be 
 

Thierry Dubois

Project Manager

 

+32 475 44 39 74 
thierry.dubois@kbs-systems.be

Jean Paul Jans

Project Manager

 

+32 496 26 84 47 
jean-paul.jans@kbs-systems.be

Ann Olbrechts

Project Engineer

 

+32 498 86 27 02 
ann.olbrechts@kbs-systems.be

Luc Adam

Sales engineer

 

+32 493 25 56 99 
luc.adam@kbs-systems.be

Support project manager – Sales Engineer – Planning

Eli Verwimp

Planning & Services

 

+32 491 61 09 18 
eli.verwimp@kbs-systems.be

Nancy Wouters

Support Project Management

 

+32 3 820 60 44 
nancy.wouters@kbs-systems.be

Luc De Corte

Calculator

 

+32 499 90 79 91 
luc.decorte@kbs-systems.be 
 

Supervisors

Philippe Alvi

Supervisor

 

+32 478 34 30 29 
philippe.alvi@kbs-systems.be

Johan Jacobs

Supervisor

 

+32 476 88 74 53 
johan.jacobs@kbs-systems.be

Administratie

Wendy Donckers

Administratief Bediende

 

+32 3 820 60 44 
wendy.donckers@kbs-systems.be

Caroline Van Poel

Administratief Bediende

 

+32 3 820 60 44 
Caroline.Vanpoel@kbs-systems.be

Saar Lemmens

Administratief Bediende

 

+32 3 820 60 44 
Saar.Lemmens@kbs-systems.be

Nadine Couvreur

Administratief Bediende

 

+32 3 820 60 44 
Nadine.Couvreur@kbs-systems.be

Valérie Dubois

Administratief Bediende

 

+32 81 44 15 46
Valerie.dubois@kbs-systems.be

Invoicing department

Saar Lemmens

Invoicing Department

 

+32 3 820 60 44 
Saar.Lemmens@kbs-systems.be

HR Department

Stien Van Den Eeckhout

HR Department

 

+32 3 820 60 44 
stien.vandeneeckhout@cp-a.be

Financial Department

Annick Geerts

Financial Department

 

+32 3 820 60 44 
Annick.Geerts@cp-a.be